Miyuki had beet.

Vandaag hebben we lekker geluierd.
De hondjes hebben lekker in de tuin van de zon genoten en Remko en ik genoten van het zonnetje wat het huis binnen sheen.

Maar toen de hondjes een kluifje kregen gebeurde er iets wat we niet verwacht hadden.
Remko kreeg het idee om het kluifje af te pakken, om het even later weer terug te geven.
Dit hebben we Keiko en Rontu ook geleerd, want als ze iets vast hebben dat ze niet mogen eten of mogen hebben moeten we het ook af kunnen pakken.
De eerste keer dat Remko het kluifje pakte volgde er een hoop gegrom en het resultaat was dat Remko het kluifje in zijn handen had.
Miyuki kreeg het kluifje weer terug en na tien minuten probeerde Remko nog een keer het kluifje te pakken.
Deze keer was het resultaat dat Miyuki Remko beet had.
Er moest een pleister aan te pas komen en de rest van zijn hand zit ook vol schrammen.
Remko en ik hebben dus besloten dat Miyuki de komende dagen regelatig haar eten even terug moet geven om het een paar tellen later weer terug te krijgen.
Dit gaat ons lukken zonder nog meer schrammen, teminste wij zijn de baas en horen te winnen.

Gelukkig hebben Remko en Miyuki het weer goed gemaakt (je kunt toch niet met ruzie naar bed gaan om te slapen), ze liggen nu samen op de bank naar de tv. te kijken.

6 gedachten over “Miyuki had beet.

  1. Nou Remco,je hebt nu weer kunnen voelen hoe onze tanden voelen als we nog pup zijn,maar Miyuki moet nog een hoop leren en ja jullie zullen dat moeten doen,en dan komt het vast en zeker goed!

  2. Oef, even schrikken haha, maarja, ze moet het toch leren, hopelijk lukt het in het vervolg zonder dat er pleisters aante pas moeten komen!! 😛 😛

  3. Dat hadden jullie natuurlijk niet verwacht.
    Hier laten ze hun eten gelukkig wel af pakken.
    Maar een kluif van Shinto af pakken dat weet ik nog niet hoor.
    We durven niet,zijn eten gaat wel probleemloos.
    Maar ik weet zeker dat jullie over een paar dagen de kluif in handen hebben zonder ongelukken. 😀

  4. Dat was ook wel een bijzonder kluifje, daar zat tenminste nog wat vlees aan. Heerlijk toch om daar je tanden in te zetten.

  5. Oeps Miyuki toch je hebt baasje toch niet te hard gepakt he? Nee dat kan niet jij moet nog veel leren daarom was het tja wij hebben dat ook moeten leren en ook bij jou komt alles goed. Geef baasje maar gauw een lebber en leer maar snel wat wel en niet mag.

    Knuffels van ons en tot 9 april 😉

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.