Na een lange ochtend (voor de puppy’s dan) alleen thuis te zijn geweest heb ik een rondje met de puppy’s gelopen en daarna moest de dierendokter bezocht worden.
Miyuki en Mitsu zijn namelijk negen weken oud en dat wil zeggen dat er weer een spuit gehaald moest worden.
Toen we binnen gelaten werden mochten die twee weer door de behandelkamer rennen en doen en daar namen ze dan ook heel goed gebruik van.
Het was net of ze thuis waren, wat gingen ze te keer zeg.
Miyuki ging zelfs eens de behandelruimte uit om te kijken waar ze allemaal nog meer kon komen.
Maar toen ze een voor een aan de beurt waren lieten ze het weer heel gewoon over zich heen komen.
Mitsu was als eerste de klos, de weegschaal gaf ondertussen 3,9 kilo aan en er zijn ook twee balletjes aanwezig.
En toen de spuit, moest hij daar wat van voelen dan, teminste zo’n blik had hij in zijn ogen.
Toen Miyuki, bij haar gaf de weegschaal 2,8 kilo aan en bij hoefde toen alleen de spuit nog maar gegeven worden.
Ook die gaf geen kik en wilde alleen maar met de deirendokter kroelen.
Na te hebben afgerekend en nog wat gepraat te hebben over het hele nestje van Rontu en alles wat er bij was komen kijken konden we dus weer naar huis.
En wat ze daar nu aan het doen zijn, lekker met z’n viertjes de boel aan het afbreken.
Maar ze kunnen ook heel lief samen spelen hoor.
Vanavond gaan we met z’n alle naar school.
Ik ga weer even met Rontu proberen een paar hindernisjes te nemen en Remko gaat weer kijken hoeveel zin Keiko heeft.
Mitsu en Miyuki gaan ook nog mee, dan kunnen ze weer kennismaken met wat vreemde honden.
hoi hier een berichtje van grim. zijn jullie vandaag ook zo flink geweest,goed he.ik ben vandaag ook gewogen en weeg nu 3,2kg maar dat zal wel snel meer worden want ik begin nu goed te eten.slapen doe ik nu ook goed het baasje heeft vannacht er niet uitgehoeven en zei vanmorgen tegen mij dat ik een grote jongen was.groetjes van de fam en een poot van grim! π
Hoi Montaro, zo blijven wij je noemen hoor.
Fijn om te horen dat met jou alles goed gaat en dat je je baasjes ook al goed laat slapen, geweldig hoor.
Heeft de dierendokter bij jou ook nog gekeken of je wel een echte reu bent, net als bij Mitsu?
Gezellig met z’n allen naar school! En wat hebben de puppy’s zich weer goed gedragen bij de dierendokter. We zijn trots op jullie!
Veel plezier vanavond en tot morgen!
Ik hoop dat het echt geen pijn doet, dat spuitje. Morgen is het mijn beurt. Ik moet toch zeker zo flink zijn als mijn broer en zus. We zullen ook eens kijken wie het dikste is van ons. Groetjes en tot later.
π nou vanavond heel veel plezier op school π .
En zo te horen hebben de kleintjes het prima naar dr zin gehad bij de da π
lebbers van sting en simba
Fijn dat alles goed gaat. π Wat een mooie foto. π
Fijne avond. π
Ook ik ben naar de dierendokter geweest. Ik ben nu 2.3 kg en volgens de dierendokter heb ik een prima geluid. Daar oefen ik dan ook nog steeds op hoor. Maar alleen ’s nachts hoor. Overdag speel ik veel liever met de mensen om me heen. O ja, dat zei de dokter ook nog, dat ik zo sociaal was.
Michi; ik wist dat jij een gevalletje appart was, je kwam namelijk al “zingend” te wereld, maar ik moet zeggen dat het nu toch onderhand wel genoeg is gweest met dat “zingen” en laat je baasjes nou eens lekker slapen.
Hopelijk heb je met het spuitje niet al te hard gegild, want ook dat kan je als de beste als er iets gebeurd wat je niet bevalt.
Met jou eten is niks mis, de weegschaal gaf voor jou ook een leuk gewicht aan, kleintje van ons.
En wat die dierendokter zei, dat hoorde ik gisteren ook van onze eigen dierendokter en dat beschouwen Remko en ik dan ook als een heel groot compliment, maar het is ook een groot compliment naar jouw baasjes toe, want die gaan ook door met de goede opvoeding van jou.
ja ik was al een grote jongen zei de dierendokter hij kon allebij de balletjes goed voelen. π
Wat een echte honden worden het al π Heerlijk om ze zo te zien groeien!! Gelukkig was alles goed gegaan bij de dierenarts. Bobbie wil daar dus niiiiiiiiieeeeeeeeet naar binnen Hahah π
Fijne avond toegewenst!
Woef van Bobbie + Veel Liefs van Judith
Er kan bijna een forum geopend worden, zoveel berichtjes allemaal samen π
haha