Vanmorgen mocht ik weer vroeg mijn bed uit om te gaan werken, Remko bleef lui in zijn bed liggen (om uit te zieken) en ook Keiko en Rontu kropen op hun zak, nadat ze te horen hadden gekregen dat ze niet naar het grote mensenbed mochten.
Thuis gekomen, kreeg ik de foto’s te zien van die twee levensgenieters.
Ik maar werken en hun?
Nou, lekker in het zonnetje in de tuin liggen en uitrusten van gisteren, want van een show word je best moe hoor.
En keiko, moet je zien hoe die over mij denkt, ze steekt gewoon haar tong uit.
Ik lig lekker te zonnen vrouwtje en jij bent heel hard aan het werk, lekker puh!
Maar voor de rest van de morgen zijn Rontu en Keiko slapend door gekomen, volgens mij was het goed te doen hoor!
Na een tijdje gaat Rontu Keiko wakker maken, met de mededeling dat er een beest bij haar in de buurt liep.
Het enigste dat Keiko kon denken was, kleine ga nu maar slapen dan kan ik ook weer slapen.
Maar nee hoor ze bleef Keiko wakker houden en op een gegeven momment wist ze het zeker, Keiko dat beest kwam uit je oor gekropen, zei ze tegen haar.
Ook daar was Keiko niet van onder de indruk, maar Rontu, ze snapte niet dat Keiko zo rustig bleef liggen.
Rontu ging het beest dan ook van dicht bij bekijken en kwam tot de conclusie dat het een mier was en toen zag ze er nog meer.
Ze kwam er ook achter dat ze niet uit Keiko’s oor kwamen maar gewoon uit het boomschors kwamen waar Keiko lekker in lag te slapen.Gerust gesteld, ging die kleine ook weer lekker liggen en even later waren ze samen weer in droomland.
Verder heb ik heel de middag weer met de X-Box zitten spelen, nog een week en dan heb ik in ieder geval dat herexamen weer achter de rug.
En morgen is er hier in huis weer de wel bekende vrouwenavond waarbij Remko ook weer onderhanden wordt genomen.
Dus Nancy, tot morgen em als jij hier bent stop ik wel even met leren hoor!
Heerlijk wegdromen naar dromenland,heerlijk toch.
Hoezo hondenleven.
En Baasje, lekker uitzieken. beterschap.
Tja,en er moet er toch een zijn die werkt,sorry vrouwtje.
Maar jij krijgt ook weer een leuke avond zo te lezen? 😉
Heerlijk, slapen. Ik ben daar ook zo gek op. Ik lig de hele dag te slapen en met dat lekkere weer ga ik lekker buiten liggen. Eerst even mijn baasjes uitdagen met een takje en daarna ga ik lekker liggen zonnen. 8)
Mag je me wel bedanken! Dankzij mij, verplicht een avondje ontspannen. Of moet ik je overhoren?
In ieder geval ben ik ook blij dat ik Keiko en Rontu vanavond weer eens in levende lijve zie. Tot vanavond!
Keiko je hebt groot gelijk hoor, als ik jou was zou ik dat ook gedaan hebben. 😉
Er is niks lekkerder dan na een grote wandeling in de zon te liggen, pootjes lang uit, koppie omhoog, maar soms dan word het voor ons te warm en verplaatsten wij ons in de schaduw tot het weer te fris word en dan gaan we weer terug in de zon.
Weet je wat ook een goed plekkie is, vlak bij de poort, want dan toch het lekker eronder door..
Jammer dat het mooie weer voorbij is..als het maar mooi is als we naar de L en D duinen gaan!!
Er zijn werkde paarden er zijn zieke paarden en er zijn luie honden
geniet er maar van voor je het het weet zakt te temperatuur weer naar 0