Wintersport?

Vandaag is het zover. De pups gaan op wintersport! Ok, ze hebben al kunnen proeven van de eerste sneeuw, maar vandaag gaan ze een lange reis maken naar ons huisje in Usseln, Duitsland. Dit ligt vlakbij Willingen en Winterberg en is beroemd om de wintersportmogelijkheden.

De afgelopen dagen is er weer wat sneeuw gevallen en anders is er ook nog kunstsneeuw. Ik (Remko) ga dan zeker van deze mogelijkheden gebruik maken (vanavond al), de snowboard gaat lekker mee, misschien dat de pups er ook wel even op mogen glijden.

Ik weet zeker dat de pups gaan genieten, en we zullen ze ook een beetje Duits leren, zodat ze naast Nederlands en Japans ook een beetje onze oosterburen kunnen verstaan.

Dus van het weekend geen berichten meer…volgende week, veel foto’s en veel ervaringen voor de pups.

10 gedachten over “Wintersport?

  1. WAAAH! een heel weekend zonder verhaaltjes en foto’s… πŸ™
    Nou jah, als jullie het maar leuk hebben πŸ˜‰
    Kunnen we na het weekend volop genieten πŸ˜€

  2. Super leuk! Heel veel plezier daar met die pups en de rest natuurlijk!!! Een heel fijn weekend en wij wachten met smacht op de foto’s!!

  3. heel veel plezier het zal wel een drukke boel worden.gelukkig kunnen we de belevenissen volgen met een stel leuke fotos .groetjes en geniet er maar van πŸ˜€

  4. Wouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuw,lekker in de sneeuw.
    Wel elke keer tellen als je thuis komt,stel je voor dat je een pup te kort komt,en nog buiten in de sneeuw zit.brrrrrr!
    Maar allemaal heeeel veeeel plezier, en tot volgende week.
    πŸ˜€

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.