Voor iedereen die het wil weten, dit zijn nieuwe fotó’s.
Het fototoestel van het baasje en vrouwtje is weer gemaakt en blij dat Rontu en ik daar mee zijn!
Nu moeten we weer iedere keer op de foto en daar waren we gelukkig even vanaf en dat beviel ons wel.
Als we nu liggen te slapen worden we weer iedere keer wakker van het deuntje van het fototoestel als hij door het baasje of vrouwtje wordt aan gezet en dat is soms erg vervelend, maar ja wij kunnen daar niks aan doen dus hebben pech gehad.
Rontu kan wel heel erg boos kijken als ze wakker word gemaakt door dat rare geluidje van het fototoestel.
En dan ik, ik doen nog net mijn ogen open maar daar heb je dan ook alles mee gezegt en ga lekker verder met slepen.
Verder kregen Rontu en ik vandaag alletwee weer een kwast van het vrouwtje, die had ze op haar werk mee gekregen.
Voor alletwee dezelfde, zodat we geen ruzie kunnen maken.
Hier ben ik hem dan ook aan het verdedigen, dat moest ik wel, Rontu snapt nog niet dat het twee dezelfde zijn, dom he!
We mochten er vandaag mee spelen, maar hij gaat vanavond in de kast en we mogen hem meenemen naar het huisje in Duitsland.
Daar moeten we toch ook speelgoed hebben, stel je voor dat we ons daar vervelen en het baasje en het vrouwtje willen niet met ons gaan wandelen, dan moet je wat.
En hier nog een foto’tje om het af te leren.
Rontu zit weer eens op haar plekje en zit te verzinnen wat ze nu weer eens zal gaan uitspoken!
Jullie raden het al, ik moest het weer ontgelden, maar ik ben en blijf nog steeds de baas hoor, maar soms laat ik haar maar in de waan dat ze met mij kan sollen, maar als er eten in het spel komt weet ze het weer.
Ik ben en blijf (in ieder geval verlopig nog) de baas!
O ja, wat ik vergeet te vertellen is dat Rontu en ik een hele kamer hier in dit huis voor ons eigen krijgen.
Onze huisjes gaan dan ook mee naar boven, gaan we gezellig dicht bij het baasje en vrouwtje slapen (op de kamer naast hun), wanner het zal gebeuren weet ik nog niet, maar het zal nog wel duren tot dat ze het huisje in Duitsland hebben aangekleed.
Dan zijn namelijk hier ook weer een heleboel spullen weg, net zoals het logeerbed gisteren al is op gehaald.
Die meisjes die het gehaald hebben werken bij het vrouwtje en ze waren er helemaal blij mee, nu kunnen ze teminste snel in hun eigen huisje gaan wonen.
Nou ROntu, je kijkt echt niet blij. Zo erg is het toch niet dat je op de foto moet. Wij vinden het altijd leuk jou en Keiko te zien. Doei,
De bovenste foto is mijn favoriet!! De kleuren van de honden en de achtergrond zijn zo prachtig bij elkaar, werkelijk schitterend
Zusje, je wordt met de dag knapper,echt een zus van mij.
En Keiko,jij bent echt fotogeniek,gelukkig is de camera weer heel.
Niet meer stuk maken hoor, baasjes. 😉
Eindelijk weer foto’s van onze vrienden! En zo te zien is het toestel weer helemaal in orde!
Prettig weekend!
De vrouwen blijven knappies. Heel fijn weekend
Wat fijn dat er weer foto’s op staan, ze zijn ook erg leuk. 😀