Hier gaat het allemaal zo zijn gangetje.
Alleen Rontu (alias papzak) die klapt vandaag of morgen uit haar jasje hoor.
Een paar weken geleden was er een foto gemaakt van haar op de poef, nou vandaag heeft vrouwtje weer zo’n soort foto gemaakt en zeg nou zelf, die is toch wel erg dik.
En toen het baasje en vrouwtje aan het eten waren ging die Papzak op haar zij liggen en wat we toen zegen dat konden we jullie ook niet laten missen.
Ik vind dat Rontu verdacht veel lijkt op een ballon met pootjes, een staart en een hoofd, maar ja dat mag ik natuurlijk weer niet zo zeggen, maar toch!
Even wat anders, want bijna de hele dag hoor ik Rontu hier Papzak daar.
Ik kom niks te kort hoor, maar het valt me gewoon op dat er meer gepraat wordt over Rontu dan over mij.
Maar ik word op het moment ook extra verwend, dus wat er aan de hand is, ach ik laat het maar over me heen komen.
Sinterklaas is vanacht niet geweest hoor, dus vanavond laten Rontu en ik maar weer wat water in ons bakje staan.
We zullen ook nog wat brokjes in ons bakje laten zitten, misschien heeft het paard van Sinterklaas daar wel trek in.
We hopen dan ook dat het paard van Sinterklaas dit al vanaf een grote afstand ruikt, zodat hij alleen maar hier langs kan komen om ons wat lekkers te brengen.
Ik weet zeker dat de Sint iets brengt morgen!
Ik moet spontaan denken aan Winnie de Pooh. Die heeft ook zo’n heerlijk buikje net als Rontu! Wat een papzak! Dit kan gewoon niet lang meer duren!
Nou wij wachten met spanning af wanneer de Sint bij jullie komt……….
😀 oowwww wat heeft ze al een lekkere dikke buik 😀 .
En wat jammer dat sinterklaas niet is langsgeweest, goed van je om vanavond gewoon wat te laten staan wie weet komt hij dan wel langs 8)
lebbers van sting en simba
Rontu, ik vind dat je het postuur van een Jack Russel krijgt maar gelukkig heb je nog wel de shiba kleuren.
Ik wacht vol spanning op de komende pupjes.
Groetjes van khoda!
Poepoe, dat zal zeker niet lang meer duren… Rontu, je ziet er prachtig uit!
Hoi Dikkertje Dap, nog eventjes hoor Rontu, dan ben je moedertje van een paar leuke pupjes.
Doeiiiiiii Ine, 😛 😛
Arne Rontu,
Praten ze over dikkerdje dap, jack russelterrier, papzak enzo meer. Dat is toch niet aardig. Straks moet je nog naar het RIAG. Nee, je ziet er geweldig uit hoor.
En wie kan het beter weten dan je eigen moedertje. 😀
Vol VERWACHTING klopt me hart.
Mama; bedankt dat je het voor me op neemt.
Iedereen schelt me uit voor van alles en nog wat, maar jij gelukkig niet, bedankt voor de steun.
AUWWWW Rontu begin maar alvast want het lijkt me niets om zo rond te moeten lopen, ik krijg er al schrik van 😛 .
En voor het vrouwtje en baasje alvast heel veel succes en ga er maar straks lekker van genieten met de pups…………….de sneeuwfoto’s zien er ook geweldig uit!! Tot snel
als je het mij vraagt….hoogzwanger!!! Dat duurt niet lang meer.