Rugzak inspectie!

Vanmiddag om een uur of 14.00 kam het vrouwtje thuis en ze riep dat het nu echt vakantie was.
Ze hoeft dus de eerste drie weken niet te werken, en het baasje de eerste twee weken niet, gezellig toch, lekker samen met z’n viertjes.

Vrouwtje heeft vanmiddag de laatste dingentjes voor mij en Rontu ingepakt.
Maar om zeker te weten dat ze niks is vergeten ben ik mijn rugzak maar gaan controleren en ja hoor, ze was onze shampoo vergeten.
Nu zul je denken dat wij die niet nodig hebben en dat is ook zo, maar als ik toevallig een koeievlaai tegen kom wil ik daar wel lekker in kunnen rollen, dus toch maar die shampoo mee.
Vorig jaar heb ik ook door zo’n vlaai liggen rollen, op een meter of 50 van mijn baasje en vrouwtje af en die zagen alleen mijn pootjes (leuk hoor om dat te doen).
Maar daarna wassen zonder de goede shampoo valt niet mee hoor!
Voor de rest had mijn vrouwtje alles in mijn rugzak gedaan hoor.

Aan alle Shiba’s die ook naar de show in kaatsheuvel komen en die visjes besteld hebben, geen zorgen nu wij weg gaan.
Het vrouwtje heeft oma ingeschakeld om die voor ons te gaan kopen, dus alles gaat goed komen.

Voor de rest wil ik iedereen even melden dat wij er twee weekjes vandoor gaan (lekker wandelen in Duitsland) en dat er dus voorlopig niets geschreven wordt op deze web-log (of we moeten ergens een keer een interenet-cafe tegenkomen).
Dus bij deze, tot over twee weken en doe niets dat wij ook niet zouden doen.

7 gedachten over “Rugzak inspectie!

  1. Patricia,Remco,Keiko, en Rontu nogmaals een hele leuke vakantie gewenst,en we zullen uitzien naar jullie nieuwe verhalen over wat er in Duitsland allemaal gebeurt is.
    Groetjes van de hele fam.Coule en een dikke knuffel aan jullie allemaal van mij. πŸ˜€

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.