Vanmorgen had ik een verassing voor Keiko en Rontu.
Ze kregen te horen dat er al heel snel bezoek zou komen, en wel Suzanne (een meisje van de cursus kk1 en EHBO) en Byron (haar hond, een Newfoundlander).
Byron valt een beetje weg maar jullie kunnen toch wel zien dat het een hele grote hond is en daar zijn die twee van ons niet bang van hoor.
Ze durfde echt wel tegen hem te blaffen als hij te dicht bij kwam of als ze dat dachten en weg was hij dan.
Hier zitten de hondjes klaar om naar buiten te gaan (keiko en Rontu om te wandelen) en Byron om weer naar huis te gaan.
Is die grote de zwarte plek op de foto?
dan is die groot ja
in japan werden wij voor de berenjacht gebruikt dus we zijn wel wat gewend 😉 maar deze hond ziet er wel heel lief uit
groetjes khoda
Haaai, leuke foto zeg!! Zo kun je echt goed zien dat Byron heeeeel groot is… Maar gelukkig wel lief! Hij heeft gisterenavond de hele avond nog geslapen!!
Khoda; die hond ziet er niet alleen lief uit maar is ook echt lief.
Suzanne; dat slapen vind ik niet gek hoor die van ons waren ook doodop
DAS WEL EEN JOEKEL VAN EEN VRIEND!